for

Member
Регистрация
2 Апр 2024
Сообщения
22
Репутация
2
Реакции
28
Баллы
232
Сегодня решился взять у нового шопа и не пожалел.Оператор отзывчевый и уважительный,клад лежал по метке.
 

Eleanorija

Well-Known Member
Регистрация
4 Мар 2024
Сообщения
508
Репутация
49
Реакции
581
Баллы
532
Вещества
швидкість
Як завжди, швидко пробігаючи очима свою електронну пошту, бо знаю що там нічого цікавого, мій погляд різко зупинився на до болі знайомому мені BigBro-однажды зайдя сюда ты пожалеешь, но тебе понравится . Й оповіщення про написане мені повідомлення.. Посміхнулась й звісно не стрималась щоб не заглянути) Там був лист з рекомендацією шопу. Screenshot_2024-06-25-17-32-14-238_com.android.chrome.jpg Таааа лаадноо.. Які в жопу шопиии? Хватило вже. Погулявши по форуму була приємно здивована що мене пам'ятають, й згадують незлим тихим словом. Відписала декільком людям з якими склались добрі відносини й полетіла все таки моніторить шоп. Шоп як шоп ,ну окей, щось візьму на пробу.. Ага ,скоростєй на данний час не було ,взяла на пробу Альфу та мєф. Вже ж ділова колбаса,знаю що на місцевого шахрая з форуму не попаду бо добрі люди пояснили як напряму перехід робить до опера написала що мені потрібно... і о бля!!! Яка ж я була здивована,що менш ніж за годину після оплати товар вже лежав у поштоматі.. да ну нахуй? Глюк? Ніфіга я трєзв как стьоклишко. Майже 21 година вечора.. Можна ж? Звісно! Красавчики. Товар отримала, якістю задоволена, ще зняти пробу скоростєй й опишу все все все в деталях!) ШОП ТОПЧИК, Оператор-вау! Швидкість нігуя собі! Якість вері гуд! Дякую тобі добра людина за рекомендацію!
 

Листик

GANJA❤️PALACE
Мес†ный
FLOOD
Регистрация
12 Мар 2018
Сообщения
25.353
Репутация
5.371
Реакции
33.358
Баллы
2.532
Как всегда только тёплые слова на уме, про данный сервис!
Как обычно качество, оперативность, коммуникабельность! Всё на высшем уровне!
PARLAMENTshop спасибо, что вы есть!
 

Aline777

Member
Регистрация
5 Июн 2024
Сообщения
5
Репутация
0
Реакции
9
Баллы
122
Як завжди, швидко пробігаючи очима свою електронну пошту, бо знаю що там нічого цікавого, мій погляд різко зупинився на до болі знайомому мені BigBro-однажды зайдя сюда ты пожалеешь, но тебе понравится . Й оповіщення про написане мені повідомлення.. Посміхнулась й звісно не стрималась щоб не заглянути) Там був лист з рекомендацією шопу. Посмотреть вложение 111437 Таааа лаадноо.. Які в жопу шопиии? Хватило вже. Погулявши по форуму була приємно здивована що мене пам'ятають, й згадують незлим тихим словом. Відписала декільком людям з якими склались добрі відносини й полетіла все таки моніторить шоп. Шоп як шоп ,ну окей, щось візьму на пробу.. Ага ,скоростєй на данний час не було ,взяла на пробу Альфу та мєф. Вже ж ділова колбаса,знаю що на місцевого шахрая з форуму не попаду бо добрі люди пояснили як напряму перехід робить до опера написала що мені потрібно... і о бля!!! Яка ж я була здивована,що менш ніж за годину після оплати товар вже лежав у поштоматі.. да ну нахуй? Глюк? Ніфіга я трєзв как стьоклишко. Майже 21 година вечора.. Можна ж? Звісно! Красавчики. Товар отримала, якістю задоволена, ще зняти пробу скоростєй й опишу все все все в деталях!) ШОП ТОПЧИК, Оператор-вау! Швидкість нігуя собі! Якість вері гуд! Дякую тобі добра людина за рекомендацію!
Это я вам посоветовала этот шоп)))
Пожалуйста от доброго человека))))
 
Сверху Снизу