Банана перпл панч від Reformator

Регистрация
10 Дек 2023
Сообщения
963
Репутация
85
Реакции
650
Баллы
1.532
Усім доброго вечора давно мене не було але занесло все ж таки на одну прогулянку ;)


Я : 80 кг зріст 185 приблизно .

Толер : сильний курю кожен день .

Речовина : 2г шишок сорт banana purple punch.

Засіб куріння народний дозування десь 0.5 - 0.7 г шиш та табачку зверху .

Розгорнув ізойлик, я подумав що там насправді один грам але на вагах усе було гарно IMG_2939.jpeg , шишка виявилась вологою десь 70 - 75 % вологості , на запах є аромат чогось кислого змішано з болотним запахом та трошки зовсім чогось фруктового прям дуже трішки . Палок та сміття з насінням не було виявлено ( 1 невелика насіння штучка і все ідеально чистий шиш ) .


00:05 - Починаю палити попередньо перебив у подрібнювачі з табачком , та засипав плотного одразу , зайшов різко та дуже з кашлем душно аж стало та спекотно , почав сильно кашляти із-за того що кислість ця залишалися на горлі у середині та не дає нормально продихатись . Через хвилинки 2-3 одразу роблю собі другий напас гарний може більше першого зайшов так же дуже жорстко але на сам смак гарний , дихати важко та й усе .

00:20 - Поки зараз я ще на кухні поставив чайник кофе зробити хочу бо щось так слабенько поки на сон та самого розколювання немає . Поки я зробив собі кофе зрозумів що на гребло мене гарно навіть дуже , очі прям випадають які червоні світіться навіть коли заплющені , видно що червоні :D . Ну дай думаю третього зроблю собі ( насипав як перший чуть менш другого ) . На цей раз зайшло гарно , кашель затримати зміг та не дуже й сильно бив по горлу а оченятам ще додало так точно запевню я вас .

00:45 - Що хочу сказати шишка розцвіла на всі 101% тому що я сиджу вже як 20 хвилин так точно після третього вже кофе допив , цигарку досмалив та ніяк не зможу піднятися з стільця сил ніяких немає вони втікли кудись . Цей сорт не знаю як але точно не для якихось вуличних чи ділових справ ) , під ним точно не буде бажання щось робити окрім , десь відпочивати у тиші з якимось смачними напоями .

01:30 / 02:30 - За останній період я дав ще одного гарного мокрого , сумарно десь вийшло 0.6 якщо в середньому майже , і за цей час я майже не рухався мене окутав stoyn ефект я тільки блимав очами та пив кофе , навіть друге не допомогло прискорити процес збирання самого себе . Але з часом ближче к 02:00 я почав потихеньку пропускатись та встав вже зі стула почав розуміти що часу багато вже пройшло Да і в загалі збиратись та мити за собою посуд та йти на вулицю .

1) оператор - гарний чувак завжди на звʼязку і допоможе якщо що .
2) Клад та місце - все гуд зняв швидко норм місце .
3) стафф та ефект - шишці я ставлю 8/10 балів гарна шишка , на запах та смак також гарно , але нажаль вологості десь 70-75 відсотків .


Взагалом враження тільки позитивні ось посилання на магазин

 

Вложения

  • IMG_2940.jpeg
    IMG_2940.jpeg
    108,5 KB · Просмотры: 7
  • IMG_2941.jpeg
    IMG_2941.jpeg
    147,9 KB · Просмотры: 8
  • IMG_2942.jpeg
    IMG_2942.jpeg
    178,9 KB · Просмотры: 7

italiano88

Cosa Nostra
Регистрация
12 Май 2024
Сообщения
486
Репутация
4
Реакции
276
Баллы
1.532
Усім доброго вечора давно мене не було але занесло все ж таки на одну прогулянку ;)


Я : 80 кг зріст 185 приблизно .

Толер : сильний курю кожен день .

Речовина : 2г шишок сорт banana purple punch.

Засіб куріння народний дозування десь 0.5 - 0.7 г шиш та табачку зверху .

Розгорнув ізойлик, я подумав що там насправді один грам але на вагах усе було гарно Посмотреть вложение 115409 , шишка виявилась вологою десь 70 - 75 % вологості , на запах є аромат чогось кислого змішано з болотним запахом та трошки зовсім чогось фруктового прям дуже трішки . Палок та сміття з насінням не було виявлено ( 1 невелика насіння штучка і все ідеально чистий шиш ) .


00:05 - Починаю палити попередньо перебив у подрібнювачі з табачком , та засипав плотного одразу , зайшов різко та дуже з кашлем душно аж стало та спекотно , почав сильно кашляти із-за того що кислість ця залишалися на горлі у середині та не дає нормально продихатись . Через хвилинки 2-3 одразу роблю собі другий напас гарний може більше першого зайшов так же дуже жорстко але на сам смак гарний , дихати важко та й усе .

00:20 - Поки зараз я ще на кухні поставив чайник кофе зробити хочу бо щось так слабенько поки на сон та самого розколювання немає . Поки я зробив собі кофе зрозумів що на гребло мене гарно навіть дуже , очі прям випадають які червоні світіться навіть коли заплющені , видно що червоні :D . Ну дай думаю третього зроблю собі ( насипав як перший чуть менш другого ) . На цей раз зайшло гарно , кашель затримати зміг та не дуже й сильно бив по горлу а оченятам ще додало так точно запевню я вас .

00:45 - Що хочу сказати шишка розцвіла на всі 101% тому що я сиджу вже як 20 хвилин так точно після третього вже кофе допив , цигарку досмалив та ніяк не зможу піднятися з стільця сил ніяких немає вони втікли кудись . Цей сорт не знаю як але точно не для якихось вуличних чи ділових справ ) , під ним точно не буде бажання щось робити окрім , десь відпочивати у тиші з якимось смачними напоями .

01:30 / 02:30 - За останній період я дав ще одного гарного мокрого , сумарно десь вийшло 0.6 якщо в середньому майже , і за цей час я майже не рухався мене окутав stoyn ефект я тільки блимав очами та пив кофе , навіть друге не допомогло прискорити процес збирання самого себе . Але з часом ближче к 02:00 я почав потихеньку пропускатись та встав вже зі стула почав розуміти що часу багато вже пройшло Да і в загалі збиратись та мити за собою посуд та йти на вулицю .

1) оператор - гарний чувак завжди на звʼязку і допоможе якщо що .
2) Клад та місце - все гуд зняв швидко норм місце .
3) стафф та ефект - шишці я ставлю 8/10 балів гарна шишка , на запах та смак також гарно , але нажаль вологості десь 70-75 відсотків .


Взагалом враження тільки позитивні ось посилання на магазин

Порядочно👌
 

Bratulets96

Глаза боятся, а руки делают.
Регистрация
19 Авг 2022
Сообщения
12.704
Репутация
425
Реакции
13.911
Баллы
2.532
Вещества
только почтой.
Немало как по мне для одного раза.
Кофе і 0.6 ШШ 🤙 назва тріпа🤤🌝
Хотя чел табачил сверху, “трошки” - понятие растяжимое.
В остальном описание более менее норм, ставлю плюс.
 

Bratulets96

Глаза боятся, а руки делают.
Регистрация
19 Авг 2022
Сообщения
12.704
Репутация
425
Реакции
13.911
Баллы
2.532
Вещества
только почтой.
Сверху Снизу